Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Povinná školská dochádzka / Odborné zaškolenie

Berufsfeld

Verkaufs- und Dienstleistungshilfskräfte
   Haushaltshilfen
        Reinigungspersonal in Büros, Hotels usw.

Aufgabenbereich:

ČISTILEC PROSTOROV, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, ČIŠČENJE DELOVNIH, RAZSTAVNIH IN DEPOJSKIH PROSTOROV, TEKOČE,VSAKODNEVNO GENERALNO ČIŠČENJE TALNIH POVRŠIN IN PREPROG, TEKOČE,VSAKODNEVNO IN GENERALNO ČIŠČENJE SANITARIJ, TEKOČE,VSAKODNEVNO IN GENERALNO ČIŠČENJE OKEN IN STEKLENIH POVRŠIN, TEKOČE,VSAKODNEVNO IN GENERALNO ČIŠČENJE VGRADNEGA POHIŠTVA, ČIŠČENJE NEPOSREDNE OKOLICE ZAVODA, VZDRŽEVANJE LONČNIC IN CVETLIČNIH NASADOV, ČIŠČENJE OPREME, TEKOČE, VSAKODNEVNO IN GENERALNO ČIŠČENJE POHIŠTVA, TEKOČE, VSAKODNEVNO IN GENERALNO ČIŠČENJE DELOVNIH PRIPOMOČKOV, ČIŠČENJE DELAVNIC IN DEPOJEV PO POSEBNEM NAVODILU IN V SODELOVANJU S STROKOVNIM DELAVCEM, ZRAČENJE PROSTOROV, ČIŠČENJE STEKEL ZA RAZSTAVE, ODNAŠANJE SMETI, NAROČANJE ČISTILNIH SREDSTEV., slovenski jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, Poznavanje čistil in čistilnih sredstev ter tehničnih pripomočkov, delovne razmere: delo v neenakomerno razporejenem delovnem času, 8. do 21. ure. Reference: zaželene., gibljiv/nestalen urnik

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung