Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Sonstige Bereichsleiter
        Finanzdirektoren und Verwaltunsleiter

Aufgabenbereich:

VODJA POSLOVNE ENOTE BANKE, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, - VODENJE IN ORGANIZIRANJE DELOVNEGA PROCESA V POSLOVNEM CENTRU - PLANIRANJE, INFORMIRANJE, KOORDINIRANJE IN NADZIRANJE DELA ZAPOSLENIH - SKRB ZA NEMOTENO POSLOVANJE IN ODPRAVLJANJE OZKIH GRL - NADZIRANJE IN USMERJANJE DELA ORGANIZACIJSKE ENOTE V SKLADU DOLOČENIMI OPERATIVNIMI CILJI IN SPREMLJANJE DOSEGANJA CILJEV - SPREJEMANJE ODLOČITEV V SKLADU S POOBLASTILI - POROČANJE NADREJENIM - RAZVOJ STROKOVNEGA PODROČJA - PRENOS ZNANJA NA ZAPOSLENE IN RAZVOJ ZAPOSLENIH - SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH - OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO DELAVCA IN NAVODILI VODJE ODGOVORNOSTI: - ZA VODENJE IN RAZVOJ SODELAVCEV - ZA REALIZACIJO PLANOV OE - ZA RACIONALNO IN UČINKOVITO UPRAVLJANJE PROCESA IN VIROV - ZA REZULTATE SODELAVCEV - ZA LASTNO DELO IN CILJE PRIHODKE - ZA STROŠKE - ZA STRATEŠKI VPLIV NA POSLOVANJE - ZA USKLAJEVANJE DELA V TIMIH IN PROJEKTIH - ZA VARNO IN ZDRAVO DELO - ZA POSLOVANJE V SKLADU Z NAVODILI, PREDPISI IN POOBLASTILI IN RAVNANJE V SKLADU Z ETIČNI KODEKSOM - MATERIALNA ODGOVORNOST ZA UPORABO DELOVNIH SREDSTEV IN PREDMETOV DELA V DELOVNEM PROCESU, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, 5 let delovnih izkušenj na vodstvenih delovnih mestih na bančnem, finančnem ali drugem ustreznem področju, vodenje zaposlenih, komunikativnost, pogajalske spretnosti, odločnost in objektivno presojanje, sposobnost planiranja in organizacije, sposobnost delegiranja, celovit pregled, timsko delo, čustvena inteligenca, osebna integriteta - poslovna in osebna etika kandidat bo sklenil delovno razmerje na delovnem mestu direktor poslovnega centra osrednja Slovenija za mandatno dobo 4 let, za nedoločen čas na delovnem mestu strokovni sodelavec, predhodna ocena ustreznosti osebnostnih lastnosti in sposobnosti, predložitev potrdila o nekaznovanosti in potrdila, da kandidat ni v kazenskem postopku

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures