Arbeitsort: Slowenien, Savinjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Moderne medizinische Fachberufe
        Pharmazeutische Assistenten

Aufgabenbereich:

FARMACEVTSKI TEHNIKI IN ASISTENTI, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, V LEKARNI PRODAJA ZDRAVILA BREZ RECEPTA IN OSTALEGA TRGOVSKEGA BLAGA, IZDAJA MTP NA NAROČILNICE, PRIPRAVA MAGISTRALNIH PRIPRAVKOV RAZEN TISTIH Z UČINKOVINAMI MOČNEGA IN ZELO MOČNEGA UČINKA TER MAMIL, PREVZEM, SHRANJEVANJE IN OZNAČEVANJE ZDRAVIL, FARMACEVTSKIH SUROVIN RAZEN UČINKOVIN MOČNEGA IN ZELO MOČNEGA UČINKA TER MAMIL IN OSTALEGA BLAGA, VZDRŽEVANJE IN ČIŠČENJE ZAHTEVNIH DELOVNIH PRIPRAV IN APARATUR, SKRB ZA UREJENOSTI IN OBRAČANJE ZALOG ZDRAVIL IN OSTALEGA BLAGA, OPRAVLJANJE STROKOVNO ADMINISTRATIVNEGA DELA, OSTALA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung