Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Buchhalter

Aufgabenbereich:

FINANČNI KNJIGOVODJA, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, FINANČNO - RAČUNOVODSKO POSLOVANJE, SKRB ZA OSNOVNE FINANČNE PODATKE IN EVIDENCE (PONUDBE, PREJETE IN IZDANE FAKTURE, OBRAČUN PROJEKTOV, UPNIŠKO DOLŽNIŠKA RAZMERJA IN IZTERJAVE), PRIPRAVA OSNUTKOV SPLOŠNIH FINANČNIH DOKUMENTOV (LETNA POROČILA, STRATEGIJA NABAV, POPIS OSNOVNIH SREDSTEV), SKRB ZA NABAVE IN INVESTICIJE TER OSNOVNA SREDSTVA ZAVODA, DRUGA DELA PO NAVODILU DELODAJALCA., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Delo s strankami, po potrebi oziroma občasno delo v neenakomerno razporejenem delovnem času, sodelovanje pri vodenju zahtevnejših postopkov. Zaželeno je da ima kandidat / kandidatka opravljen izpit iz splošnega upravnega postopka., dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung