Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Unternehmensberatungs- und Organistionsfachkräfte
        Buchprüfer, Revisoren, Steuerberater

Aufgabenbereich:

FINANČNI ANALITIK, poskusno delo 3 mesece, Določen čas oz. nadomeščanje začasno odsotnega delavca, polni delovni čas, 40 ur, IZVRŠEVANJE NALOG, ANALIZ IN RAZISKAV S FINANČNEGA PODROČJA PO NAVODILIH NADREJENEGA, IZVAJANJE STROKOVNEGA PREGLEDA FINANČNIH ELEMENTOV PRI RAZLIČNIH POSLOVNIH FUNKCIJAH ZAVODA, SODELOVANJE PRI SPREMLJANJU IZVAJANJA FINANČNIH NAČRTOV IN LETNEGA PROGRAMA DELA ZAVODA, SODELOVANJE PRI IZDELAVI FINANČNEGA NAČRTA ZAVODA, SPREMLJANJE IN NADZIRANJE PORABE SREDSTEV V ZAVODU, SPREMLJANJE PREDPISOV S PODROČJA JAVNIH FINANC, DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA. , zahtevana strokovna izobrazba (raven, področje): specializacija po višješolski izobrazbi (prejšnja), visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja), visokošolska strokovna izobrazba (prva bolonjska stopnja), visokošolska univerzitetna izobrazba (prva bolonjska stopnja) področje izobrazbe (KLASIUS-P): 314-Ekonomija, 343-Finančništvo, bančništvo, zavarovalništvo ali drugo ustrezno področje, funkcionalna znanja, sposobnosti in spretnosti: aktivno znanje slovenskega jezika, aktivno znanje enega svetovnega jezika, poznavanje dela z računalnikom, poznavanje področja dela, organizacijske in vodstvene sposobnosti.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures