Arbeitsort: Slowenien, Savinjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Moderne medizinische Fachberufe
        Physiotherapeuten und verwandte Berufe

Aufgabenbereich:

FIZIOTERAPEVT, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVA PROGRAMA FIZIOTERAPIJE V STROKOVNEM IN TRŽNEM SMISLU TER VODENJE IZVAJANJA PROGRAMA, IZVAJANJE VSEH TERAPEVTSKIH POSTOPKOV PO PROGRAMIH FIZIOTERAPIJE, KINEZIOTERAPIJE, DELNO RESPIRATORNE TERAPIJE, TERMOTERAPIJE, VAKUMSKE TERAPIJE, ELEKTROSTIMULACIJ, ELEKTROTERAPEVTSKIH POSEGOV, KOORDINACIJA TERAPEVTOV PO PROGRAMU IN KOORDINACIJA Z ZDRAVNIKI, SPREJEM, OCENJEVANJE, MERJENJE FUNKCIJ, POUČEVANJE PACIENTA, SPREMLJASNJE PACIENTOV PO PROGRAMU,. , angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, hrvaški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, italijanski jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, nemški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, ruski jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, Zaželjeno je znanje vsaj dveh tujih jezikov od zgoraj naštetih., dvoizmensko

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung