Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Künstlerische, Unterhaltungs- und Sportberufe
        Dekorateure und Designer

Aufgabenbereich:

GRAFIČNI OBLIKOVALEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, Izdelava tiskovin (katalogi, brošure, oglasi), priprava za tisk, oblikovanje elementov za spletne sisteme, poznavanje spletnih kot tudi tiskarskih tehnologij, sposobnost kreativnega razmišljanja, odlično poznavanje Adobe Indesigna in Photoshop., delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Prednost imajo kandidati, ki poznajo delo z bazami podatkov., dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung