Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Geschäftsleiter und Geschäftsbereichsleiter in großen Unternehmen
   Direktoren und Hauptgeschäftsführer

Aufgabenbereich:

IZVRŠNI DIREKTOR DRUŽBE, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPIS DELA:ODPIRANJE MALOPRODAJNIH TRGOVIN, VZPOSTAVITEV MREŽE PRODAJALN NA DROBNO V SLOVENIJI IN EU, UDELEŽBA NA RAZSTAVAH (PARIZ, MILANO, MADRID, FRANKFURT), ORGANIZACIJA DEJAVNOSTI DRUŽBE, PRIPRAVA IN IZVEDBA OGLAŠEVALSKIH AKCIJ. , delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, italijanski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje zadovoljivo, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje zadovoljivo, ruski jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, Odlično obvladanje MS Office

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung