Arbeitsort: Slowenien, Podravska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Buchhalter

Aufgabenbereich:

KNJIGOVODJA, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, SODELUJE PRI VODENJU POSLOVNE KNJIGE V SKLADU S PREDPISI IN STANDARDI, SODELUJE PRI ZAKLJUČEVANJU POSLOVNIH KNJIG, SODELUJE PRI PRIPRAVI PODATKOV IN ANALIZ ZA PLANIRANJE DEJAVNOSTI IN ZA POSLOVNE ODLOČITVE VODSTVA JAVNEGA PODJETJA, SODELUJE PRI PRIPRAVI LETNEGA OBRAČUNA Z BILANCO IN PRI PRIPRAVI POJASNILA K POSLOVNEMU REZULTATU, PRAVILNO KNJIŽI POSLOVNE DOGODKE, PREVZEMA IN RAZVRŠČA KNJIGOVODSKE LISTINE, USKLAJUJE ANALITIČNE PODATKE Z GLAVNO KNJIGO, SODELUJE PRI PRIPRAVI ANALIZ IN POROČIL, POZNA POJEM IN VRSTE STROŠKOV, SODELUJE Z NOTRANJIMI IN ZUNANJIMI UPORABNIKI RAČUNOVODSKIH INFORMACIJ, VARUJE POSLOVNO SKRIVNOST, SKRB ZA ARHIVIRANJE IN UREJENOST DOKUMENTACIJE, PO NALOGU NADREJENEGA OPRAVLJA DRUGA DELA IN NALOGE. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung