Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 3

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Technische und kaufmännische Handelsvertreter

Aufgabenbereich:

KOMERCIALNI ZASTOPNIKI ZA PRODAJO IPD., poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, V OKVIRU DEL IN NALOG SO ZAJETE PRODAJNE AKTIVNOSTI, TIMSKO DELO, OBISK PRODAJNIH MEST PO VNAPREJ DOLOČENEM PLANU, RAZVOJ IN NADGRADNJA PRODAJNEGA PODROČJA, DOSEGANJE PRODAJNIH PLANOV, RAZVOJ IN NADGRADNJA ODNOSA S KUPCI., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Komunikativnost, urejenost,vozniški izpit,lastno vozilo,veselje do dela z ljudmi. Razgovori in uvajanje v delo bo potekalo na sedežu podjetja v Mariboru, delovno mesto se bo opravljalo v osrednjeslovenski, savinjski ali koroški regiji. Prijava in CV po pošti. JE ODLIČNA PRILOŽNOST ZA VSAKEGA, KI SE ŽELI IZKAZATI NA PODROČJU SVETOVANJA, DOSEGANJA CILJEV,TAKO STROKOVNEGA KOT OSEBNEGA RAZVOJA IN RASTI, RAZLIČNIH IZZIVOV, DELO V POZITIVNEM NARAVNANEM OKOLJU. , dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung