Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Unternehmensberatungs- und Organistionsfachkräfte
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

ORGANIZATOR DELA V POSLOVNEM PROCESU, Določen čas, 24 mesecev oz. 31.8.2017, polni delovni čas, 40 ur, SODELOVANJE PRI ZBIRANJU PONUDB ZA NABAVO BLAGA IN STORITEV ZA NAMEN INŠTITUTA IN PROJEKTOV, KOORDINACIJA IN KOMUNIKACIJA Z NAROČNIKI PROJEKTOV IN OSTALIMI KONZORCIJSKIMI PARTNERJI TER GLEDE IZVEDBE PROJEKTNIH DEJAVNOSTI, ZA KATERE JE ODGOVOREN INŠTITUT, VODENJE POSLOVNIH KNJIG, USKLAJEVANJE ANALITIČNE IN SINTETIČNE EVIDENCE, PRIPRAVLJANJE LETNIH POROČIL, ZBIRANJE IN ANALIZIRANJE PODATKOV O FINANČNEM POSLOVANJU, OBRAČUN IN KNJIŽENJE PLAČ IN DRUGIH OSEBNIH PREJEMKOV, KNJIŽENJE EVIDENC OSNOVNIH SREDSTEV IN STATISTIČNO POROČILO, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PERIODIČNIH RAČUNOV IN ZAKLJUČNIH RAČUNOV IN SODELOVANJE PRI PRIPRAVI POROČIL O FINANČNEM POSLOVANJU, OBRAČUN POTNIH NALOGOV, IZSTAVLJANJE RAČUNOV/ PREDRAČUNOV IN VODENJE ANALITIČNE EVIDENCE NEPLAČNIKOV TER PRIPRAVA PREDLOGOV ZA IZTERJAVO, OBRAČUNAVANJE PODJEMNIH, AVTORSKIH HONORARJEV IN ŠTUDENTSKEGA DELA, SPREMLJANJE ZAPADLIH TERJATEV IN SPREMLJANJE LIKVIDNOSTI, PRIPRAVA POROČIL ZA ZAKLADNICO PRI MF, ODDAJANJE POROČIL S POMOČJO APLIKACIJE E-DOLG, OBRAČUNAVANJE DAVKOV IN PRISPEVKOV TER OBRAČUN DAVKA NA DODANO VREDNOST, PRIPRAVA DOKUMENTACIJE ZA SURS (STATISTIČNI PODATKI), PRIPRAVA FINANČNEGA POROČILA IN ZAKLJUČNEGA RAČUNA, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI INVESTICIJSKIH NAČRTOV ZA POTREBE INŠTITUTA, VNOS PODATKOV NA PODLAGI USTREZNE DOKUMENTACIJE V PROGRAM VASCO, OPRAVLJANJE DEJANJ V ZVEZI Z IZDAJANJEM POTRDIL IZ KADROVSKE EVIDENCE (PRIJAVE / ODJAVE), SKRBNIŠTVO ZA EVIDENCO JAVNIH NAROČIL, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, hrvaški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, italijanski jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung