Arbeitsort: Slowenien, Koroška
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige wissenschaftler und verwandte Berufe
   Archiv-, Bibliotheks- und verwandte Informationswissenschaftler
        Archiv- und Museumswissenschaftler

Aufgabenbereich:

KUSTOS, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , skrajšan delovni čas, 20 ur, PRIDOBIVANJE GRADIVA IN SISTEMATIČNO DOPOLNJEVANJE ZBIRK MUZEJA MUZEOLOŠKA OBDELAVA IN DOKUMENTACIJA GRADIVA PREUČEVANJE IN RAZISKOVANJE GRADIVA PREZENTIRANJE GRADIVA DELO S STRANKAMI, PEDAGOŠKO POPULARIZACIJSKA IN PUBLICISTIČNA DELA, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - zahtevno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, nemški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, organizacijske sposobnosti, poznavanje muzejske dejavnosti, opravljen strokovni izpit iz muzejske dejavnosti, komunikativnost, sposobnost za samostojno delo in za delo s skupinami

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung