Arbeitsort: Slowenien, Pomurska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Biotechniker und verwandte Berufe
        Biotechniker

Aufgabenbereich:

LABORATORIJSKI TEHNIK MIKROBIOLOGIJE, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVA IN IZVAJANJE MIKROBIOLOŠKIH PREISKAV, METOD IN TEHNIK V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO SPREJEM, RAZVRSTITEV IN OBDELAVA KUŽNIN IN DRUGIH VZORCEV VNOS PODATKOV V LABORATORIJSKI INFORMACIJSKI SISTEM PRIPRAVA OPREME, PRIBORA, MATERIALOV IN PROSTOROV V POVEZAVI Z DELOM PRIPRAVA REAGENTOV IN GOJIŠČ IZVAJANJE IN NADZOR STERILIZACIJE IN DEKONTAMINACIJE SKRBNIŠTVO NAD SPLOŠNO IN MERILNO OPREMO (APARATURE), NEPOSREDNO POVEZANIMI S STROKOVNIM DELOM VZDRŽEVANJE TER KONTROLA REDA IN HIGIENE V DELOVNEM PROSTORU VODENJE ZAPISOV IN EVIDENC PREVZEM OBVESTIL, NAROČIL IN PRITOŽB STRANK TER POSREDOVANJE VODJI SPOROČANJE NADREJENEMU O MOREBITNIH OPAŽENIH NESKLADNOSTI V PROCESU DELA RAVNANJE PO VELJAVNIH DOKUMENTIH SISTEMA KAKOVOSTI, V POVEZAVI Z NALOGAMI IZ TEGA OPISA DELOVNEGA MESTA IN V SKLADU S POSEBNIMI POOBLASTILI V SKLOPU VODENJA KAKOVOSTI, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung