Arbeitsort: Slowenien, Pomurska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

STROKOVNI SODELAVEC ZA KOORDINACIJO PROJEKTOV, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, KOORDINACIJA IN IZVAJANJE PROJEKTNIH AKTIVNOSTI Z OSTALIMI DELEŽNIKI PRIPRAVA FINANČNIH IN VSEBINSKIH POROČIL PROJEKTA PRIPRAVA RAZPISNIH DOKUMENTACIJ PROJEKTA IZVAJANJE POSTOPKOV JAVNEGA NAROČANJA ORGANIZACIJA IN IZVEDBA NARAVOSLOVNIH DNI NAGOVARJANJE LASTNIKOV TRAVNIKOV IN KMETOV SKUPAJ S PROJEKTNIMI PARTNERJI DELO Z GEOGRAFSKIM INFORMACIJSKIM SISTEMOM POZNAVANJE PREDPISOV S PODROČJA DEJAVNOSTI ZAVODA , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, vsaj 8 mesecev delovnih izkušenj ali izkušenj pri sodelovanju v naravovarstvenih projektih zelo dobro poznavanje področja zavarovanega območja narave izkušnje s področja spremljanja stanja narave izkušnje z delom z otroci komunikacijske sposobnosti , dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung