Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Immobilienmakler

Aufgabenbereich:

NEPREMIČNINSKI POSREDNIK, Posrednik/posrednica za nepremičnine, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, POSREDOVANJE PRI PRODAJI OZ. NAKUPU, OGLED NEPREMIČNIN Z NAROČNIKI IN KUPCI, PRIDOBIVANJE NEPREMIČNIN ZA PRODAJO OZ. NAKUP, PREGLED STANJA NEPREMIČNIN IN PRIDOBIVANJE DOKUMENTACIJE, ITD...., POGOJ ZA DELO JE PRIDOBLJENA LICENCA ZA NEPREMIČNINSKEGA POSREDNIKA IN IZKUŠNJE. PREDNOST IMAJO KANDIDATI, KI ŽIVIJO V LJUBLJANI OZ. BLIŽNJI OKOLICI, KANDIDATI, KI SO UČLJIVI, POŠTENI, KOMUNIKATIVNI, OSEBNO UREJENI, DELOVNI.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung