Arbeitsort: Slowenien, Podravska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Immobilienmakler

Aufgabenbereich:

NEPREMIČNINSKI POSREDNIK, Posrednik/posrednica za nepremičnine, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IDENTIFIKACIJO POSLOVNIH PRILOŽNOSTI (KONTAKT S STRANKAMI, ODGOVARJANJE PO ELEKTRONSKI POŠTI, PREVERJANJE PONUDBE NA SPLETU, PRIDOBIVANJE NOVE PONUDBE), SKRB ZA POSLOVNE PRILOŽNOSTI, SKRB ZA OGLAŠEVANJE NEPREMIČNINE, SKRB ZA STRANKE, ORGANIZIRANJE IN IZVEDBO OGLEDOV NEPREMIČNIN, USKLAJEVANJE POGAJANJ MED STRANKAMI, PRIPRAVO POSLOVNIH DOGOVOROV IN DOKUMENTACIJE, MENTORSTVO, USMERJANJE IN NADZOR NAD DELOM ASISTENTA NEPREMIČNINSKEGA POSREDNIKA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - zahtevno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, VII. oziroma VI. stopnjo izobrazbe, licenco nepremičninskega posrednika (obvezno), prodajni talent, samoiniciativnost, skrb za zadovoljstvo strank, pošten in odkrit odnos, ki zagotavlja strankam zanesljivo in učinkovito podporo pri prometu z nepremičninami, sposobnost ekipnega dela znanje vsaj enega tujega jezika, obvladovanje dela z MS Office, , gibljiv/nestalen urnik

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung