Arbeitsort: Slowenien, Savinjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Reiseberater und -veranstalter

Aufgabenbereich:

ORGANIZATOR ZA POTOVANJA, Določen čas, 1 mesec oz. 15.06.2015, polni delovni čas, 40 ur, ORG. POTOVANJ, STROKOVNIH IN ŠPORTNIH DOGODKOV, PRIPRAVA IN PRODAJA TURISTIČNIH STORITEV, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, arabski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje osnovno

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung