Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

POSLOVNI SEKRETAR, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, ADMINISTRATIVAN DELA, TELEFONSKA PRODAJA STORITEV, PREVAJANJE, KNJIGOVODSKA IN RAČUNOVODSKA DELA., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje zelo dobro, ruski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje zelo dobro, španski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Sposobnost dela pod časovnimi pritiski, samostojnost, fleksibilnost, zanesljivost

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung