Arbeitsort: Slowenien, Pomurska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

POSLOVNI SEKRETARJI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJA VSA TEHNIČNO-ADMINISTRATIVNA DELA ZA POTREBE DRUŽBE IN ZAPOSLENIH,SODELUJE PRI PRIPRAVI PONUDB, NAROČIL, KALKULACIJ, POMOČ PRI NAROČANJU IZDELKOV ZA POTREBE PROIZVODNJE, POMOČ PRI IZBIRI IN OCENJEVANJU DOBAVITELJEV, POMOČ PRI IZDAJANJU RAČUNOV,... , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, nemški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Pogoj za zasedbo delovnega mesta je aktivno znanje nemškega jezika!, dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung