Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

POSLOVNI SEKRETARJI, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, IZDELAVA RAČUNOV, DOBROPISOV, BREMEPISOV, PREDRAČUNOV, POGODB; SPREJEMANJE NAROČIL BLAGA KUPCEV IN VNOS LE TEH V RAČ.PROGRAM; KNJIŽENJE BANČNIH IZPISKOV; VODENJE SALDAKONTOV KUPCEV IN DOBAVITELJEV; SPREMLJANJE PLAČILNEGA PROMETA IN POŠILJANJE OPOMINOV; PRIPRAVA IN UREJANJE PONUDB; KNJIŽENJE PREJETIH FAKTUR; VODENJE KNJIGE IZDANIH IN PREJETIH FAKTUR ; VODENJE EVIDENC O OBVEZNOSTIH DO DOBAVITELJEV, DELO Z IZVOZNIMI IN UVOZNIMI DOKUMENTI; PRIPRAVA DOKUMENTOV ZA OBRAČUN DDV-JA ; KNJIŽENJE TEMELJNIC ; PRIPRAVLJANJE IN ODDAJANJE AJPES, DURS IN INTRASTAT POROČIL; PISANJE DOPISOV, INTERNIH AKTOV IN OSTALIH DOKUMENTOV; KOMUNICIRANJE Z TUJIMI DOBAVITELJI IN KUPCI V NEMŠKEM ALI ANGLEŠKEM JEZIKU; ADMINISTRATIVNA DELA, KI SO POTREBNA ZA NEMOTEN POTEK DELA (NPR. FOTOKOPIRANJE, POŠILJANJE PO FAXU,...): NENEHNO USPOSABLJANJE IN ŠIRJENJE SPOSOBNOSTI ZA OPRAVLJANJE NAŠTETIH NALOG PO NAVODILU DELODAJALCA ; OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG, KI JIH DODELI DIREKTOR V SKLADU S POTREBAMI IN ZAHTEVNOSTJO DELOVNEGA MESTA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, dobrodošlo je tudi znanje nemškega jezika, natančnost, organiziranost, samostojnost. Z možnostjo podaljšanja delovnega razmerja v nedoločen čas. Kandidati naj pošljejo vlogo na e-mail naslov: zaposlitev@europap.si, dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung