Arbeitsort: Slowenien, Pomurska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

POSLOVNI SEKRETAR, poskusno delo 1 mesec, Določen čas vrnitve delavke, polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJANJE ADMINISTRATIVNIH DEL, BLAGAJNIŠKO POSLOVANJE, KADROVSKIH DEL, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, angleški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, madžarski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, nemški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, gibljiv/nestalen urnik

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures