Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

POSLOVNI SEKRETARJI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, DELAVEC BO OPRAVLJAL UPRAVNO-ADMINISTRATIVNO IN KADROVSKO DELO ZA ZAVOD, SPREJEMAL IN PREDAJAL TELEFONSKE KLICE, VODIL DELOVODNIK, RAZPOREJAL DNEVNO POŠTO, UREJAL ARHIV IN VLAGAL DOKUMENTACIJO, IZDAJAL IN VROČAL POTRDILA IN LISTINE DELAVCEM ZAVODA, UČENCEM IN STARŠEM, PRIPRAVLJAL NAROČILNICE, OBLIKOVAL DOPISE, VABILA, ZAPISNIKE, POROČILA, NAROČAL IN IZDAJAL PISARNIŠKO GRADIVO, FOTOKOPIRAL DOPISE, LISTINE IN DRUGA GRADIVA, VODIL LETNI DOPUST ZAPOSLENIH, UREJAL ZDRAVSTVENO, POKOJNINSKO IN SOCIALNO ZAVAROVANJE DELAVCEV, SKRBEL ZA NAPOTITEV NA ZDRAVNIŠKE PREGLEDE DELAVCEV, ORGANIZIRAL TEČAJE IZ VARSTVA PRI DELU, ITN., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zaželene izkušnje z upravno-administrativnim delom in delom na kadrovskem področju, izbrani kandidat bi z delom pričel takoj

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung