Arbeitsort: Slowenien, Podravska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

POSLOVNI SEKRETARJI, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJANJE VSEH ADMINISTRATIVNIH DEL, VNAŠANJE KNJIGOVODSKIH LISTIN IN SPREMLJAJOČE DOKUMENTACIJE, OBVLADANJE DELA V VSEH INFORMACIJSKIH SISTEMIH, KI JIH DELODAJALEC UPORABLJA, KNJIŽENJE PREJETIH IN IZDANIH RAČUNOV, FAKTURIRANJE, KNJIŽENJE MATERIALA, KADROVSKA EVIDENCA, SALDAKONTI, PRIPRAVA IN IZDELAVA POROČIL, SPREMLJANJE DINAMIKE PLAČEVANJA PREJETIH IN IZDANIH RAČUNOV, PRIPRAVA NALOGOV ZA PLAČILO, KNJIŽENJE TRANSAKCIJ PO TRANSAKCIJSKIH RAČUNIH, PRIPRAVA KOMPENZACIJ, USKLAJEVANJE EVIDENC, PRIPRAVA IN OBRAČUN POTNIH NALOGOV., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Spretnost dobrega ustnega in pisnega komuniciranja, samostojnost na delovnem mestu, hitro učljivost in fleksibilnost pri učenju novega načina dela., dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung