Arbeitsort: Slowenien, Pomurska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: 997.35 EUR / monatlich

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Buchhalter

Aufgabenbereich:

KNJIGOVODJE IN STROKOVNI SODELAVCI V RAČUNOVODSTVU, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, NAČRTOVANJE IN OPRAVLJANJE DELA V RAČUNOVODSTVU, VODENJE GLAVNE KNJIGE, POMOŽNIH KNJIG IN POMOŽNIH EVIDENC, PRIPRAVA POPISNIH LISTOV ZA INVENTURO, SODELOVANJE PRI POPISU, EVIDENTIRANJE OSNOVNIH SREDSTEV V REGISTRU OSNOVNIH SREDSTEV, VODENJE EVIDENC DROBNEGA INVENTARJA, MED OPREDMETENIMI SREDSTVI, KNJIŽENJE VSEH SPREMEMB OSNOVNIH SREDSTEV IN IZRAČUNAVANJE AMORTIZACIJE, IZDELAVA ANALIZ, POROČIL, PERIODIČNIH ALI ZAKLJUČNIH RAČUNOV, IZDELAVA DAVČNIH OBRAČUNOV, LETNIH DOHODNINSKIH OBRAČUNOV, LETNIH OBRAČUNOV ZA ZPIZ, MESEČNIH IN LETNIH STATISTIČNIH PODATKOV, PRIPRAVA FINANČNIH NAČRTOV, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PLANOV IN RAZVOJNIH PROGRAMOV KNJIŽNICE, SPREMLJANJE PREDPISOV IN ZAKONOV S PODROČJA FINANČNEGA IN DAVČNEGA POSLOVANJA NAČRTOVANJE VIROV FINANCIRANJA INVESTICIJ IN VIROV FINANCIRANJA DEJAVNOSTI, NAČRTOVANJE IN ANALIZIRANJE POSLOVNIH STROŠKOV, IZDELAVA KALKULACIJ IN NAČRTOVANJE LIKVIDNOSTI, PRIPRAVLJANJE IN AŽURIRANJE ANALITIČNEGA KONTNEGA PLANA, IZSTAVLJANJE RAČUNOV, KNJIŽENJE IZDANIH IN PREJETIH RAČUNOV, POBOTANJE S STRANKAMI GLEDE TERJATEV IN OBVEZNOSTI, VODENJE POSTOPKOV IZTERJAVE ZAPADLIH NEPLAČANIH TERJATEV, ORGANIZACIJA IN KONTROLA KNJIŽENJA POSLOVNIH DOGODKOV V GLAVNI KNJIGI IN POMOŽNIH KNJIGAH, PRIPRAVA PODATKOV ZA IZRAČUN PLAČ, NADOMESTIL, BONITET IN DRUGIH PREJEMKOV, OBRAČUN IN IZPLAČILO PLAČ TER DRUGIH PREJEMKOV ZA ZAPOSLENE IN ZUNANJE SODELAVCE KNJIŽNICE, ORGANIZACIJA IN SKRB ZA ELEKTRONSKO IN FIZIČNO VAROVANJE TER ARHIVI, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, poznavanje predpisov s področja javnih financ, računovodstva, davkov, aktivno znanje slovenskega jezika in znanje enega tujega jezika, dobro poznavanje dela z računalniškimi programi Microsoft Office, in računalniška znanja na področju računovodskih programov, dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung