Arbeitsort: Slowenien, Pomurska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Zoll- und Steuerfachkräfte der öffentlichen Verwaltung
        Staatliche bedienstete bei Paß-, Lizenz- und Genehmigungsstellen

Aufgabenbereich:

REFERENT ZA TEHNIČNE PREGLEDE MOTORNIH VOZIL , poskusno delo 5 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, REGISTRACIJA VOZIL, IZDAJANJE REGISTRSKIH IN PREIZKUSNIH TABLIC, SKLEPANJE ZAVAROVANJ, VODENJE EVIDENC IN STATISTIKE TER DRUGA ADMINISTRATIVNA DELA V ZVEZI Z REGISTRACIJAMI VOZIL, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, UREJENOST, KOMUNIKATIVNOST, RESNOST, PRIJAZNOST, ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS 1 LETA Z MOŽNOSTJO PODALJŠANJA ZA NEDOLOČEN ČAS ZAŽELJENO JE, DA IMAJO KANDIDATI OPRAVLJEN IZPIT ZA REFERENTA IN ZA ZAVAROVALNEGA ZASTOPNIKA, OPRAVLJEN IZPIT IZ ZAKONA O SPLOŠNEM UPRAVNEM POSTOPKU (ZUP), dvoizmensko

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung