Arbeitsort: Slowenien, Pomurska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Einkäufer

Aufgabenbereich:

NABAVNI REFERENT, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, - ORGANIZIRANJE IN IZBOLJŠAVE EVIDENCE BLAGA, DOBAVITELJEV, - SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU NABAVE, ZBIRANJE IN ANALIZIRANJE PODATKOV O DOBAVITELJIH, S CILJEM OPTIMIZACIJE STROŠKOV, - ZBIRANJE INFORMACIJ O ZAHTEVAH, ZALOGAH, NAROČILIH, DOLOČANJE KOLIČINE IN KAKOVOSTI BLAGA ZA NAKUP IN POGODBENIH POGOJEV, KOT SO: DOSTAVNI ROKI, STROŠKI PO USKLAJEVANJU Z VODJO NABAVE, OCENJEVANJE PONUDB DOBAVITELJEV V SODELOVANJU Z VODJO NABAVE, - KONTROLA DOBAVNIH ROKOV MATERIALA, - PREGLEDOVANJE FAKTUR, PRIMERJAVA LE TEH Z DOBAVNICAMI POGODBAMI, NAROČILNICAMI, PREDAJA V LIKVIDACIJO, - SKRB ZA PREDPISANE UKREPE PRI REKLAMACIJI NEUSTREZNIH DOBAV VSEH VRST SUROVIN, MATERIALA., angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, nemški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Prijave z opisom dosedanjih izkušenj, sprejemamo na naslov: Trenkwalder d.o.o., Slovenska ulica 17, 2000 Maribor ali na elektronskem naslovu: prijava@trenkwalder.com. Pri prijavi obvezno navedite referenčno številko: SI2015668280. Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na 02 234 82 66 ali na 030/210 036., dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung