Arbeitsort: Slowenien, Obalno-kraška
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Buchhalter

Aufgabenbereich:

KNJIGOVODJA, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev oz. z možnostjo podaljšanja, polni delovni čas, 40 ur, KNJIŽENJE POSLOVNIH DOGODKOV - IZDELAVA POROČIL SKLADNO Z RAČUNOVODSKIMI STANDARDI, PREDPISI IN INTERNIMI NAVODILI - EVIDENTIRANJE IN KNJIŽENJE FINANČNO-RAČUNOVODSKIH POSLOV - USKLAJEVANJE TERJATEV IN OBVEZNOSTI - POSREDOVANJE PODATKOV DRUGIM INSTITUCIJAM, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - zahtevno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, italijanski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Od kandidatov pričakujemo VI ali VII stopnjo izobrazbe, ekonomske smeri, z odličnim znanjem angleškega jezika, najmanj 3 leta delovnih izkušenj na področju računovodstva, samostojnost pri delu, komunikativnost, urejenost, odgovornost, pripravljenost na timsko delo, obvladovanje dela z računalnikom, Excel preglednice, poznavanje okolja Windows, internet ........, dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung