Arbeitsort: Slowenien, Koroška
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Fachkräfte für Rechtsangelegenheiten

Aufgabenbereich:

SODNIŠKI POMOČNIK, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, INFORMIRANJE O DELOVANJU IN PRISTOJNOSTIH SLUŽBE ZA BPP, PRIDOBIVANJE PODATKOV O PREMOŽENJSKEM STANJU IN DOHODKIH PROSILCEV, IZDELAVA OSNUTKOV ODLOČB, SPREMLJANJE POSTOPKOV ŽE DODELJENE BPP, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, izpit iz poznavanja določil Sodnega reda in opavljeno usposabljanje za imenovanje v naziv v roku 1 leta od sklenitve delovnega razmerja splošni pogoji po ZDR in 88. čl. ZJU - državljanstvo RS, nekaznovanost,... - glej celotno besedilo javnega natečaja na spletni strani sodišča

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung