Arbeitsort: Slowenien, Obalno-kraška
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Statistische und Mathematische

Aufgabenbereich:

STROKOVNI SODELAVEC ZA ZAVAROVALNIŠTVO, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, RAZVIJA NOVE ZAVAROVALNE PROIZVODE PRIPRAVLJA POBUDE ZA PONUDBO ZDRAVSTVENIH ZAVAROVANJ IN Z NJIMI POVEZANIH STORITEV PRIPRAVLJA STROKOVNE PODLAGE IN PREDLOGE ZA SPREMEMBE IN DOPOLNITVE SISTEMA ZDRAVSTVENEGA VARSTVA, ZDRAVSTVENEGA ZAVAROVANJA, DOLGOTRAJNE OSKRBE IN DRUGIH POVEZANIH PODROČIJ V REPUBLIKI SLOVENIJI IN TUJINI SODELUJE Z IZVAJALCI ZDRAVSTVENIH STORITEV IN POZAVAROVATELJI PRENAŠA ZNANJE ZNOTRAJ ZAVAROVALNICE IZDELUJE STROKOVNA MNENJA SPREMLJA IN ANALIZIRA PONUDBE ZAVAROVALNIH PROIZVODOV V REPUBLIKI SLOVENIJI IN TUJINI SPREMLJA IN ANALIZIRA SISTEM IN PRAVICE IZ ZDRAVSTVENEGA VARSTVA, ZDRAVSTVENEGA ZAVAROVANJA, DOLGOTRAJNE OSKRBE IN DRUGIH POVEZANIH PODROČIJ V REPUBLIKI SLOVENIJI IN TUJINI SODELUJE PRI PROJEKTIH , Znanje angleškega jezika ,poznavanje uporabe orodij Office Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati s poznavanjem:zakonov zavarovalništva in zdravstva ,osebnostne lastnosti: ,sistemsko razmišljanje inovativnost/Ustvarjalnost. sposobnost celostnega obravnavanja problematike, inicativnost timsko sodelovanje, dobra pismenost

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung