Arbeitsort: Slowenien, Gorenjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Sozialpflegerische Berufe

Aufgabenbereich:

STROKOVNI SODELAVEC ZA SOCIALNO DELO, Določen čas, 16 mesecev oz. 31.12.2016, polni delovni čas, 40 ur, PLANIRA IN VNAŠA IZPITNE ROKE TER USKLAJUJE LE-TE Z UČITELJI. ELEKTRONSKO POŠILJA SEZNAM O ŠTEVILU PRIJAVLJENIH ŠTUDENTOV NA IZPIT TER RAZDELJUJE PRIJAVNICE UČITELJEM OZ. IZVAJALCEM IZPITA. VODI POSTOPEK V ZVEZI S KOMISIJSKIMI IZPITI. AŽURIRA PREDMETNIKE Z NOSILCI IN IZVAJALCI NA SPLETNIH STRANEH V PROGRAMU AIPS IN OSTALIH ELEKTRONSKIH APLIKACIJAH TER BROŠURAH. IZDAJA SEZNAME UČITELJEM ZA VPISANE ŠTUDENTE. PRIPRAVLJA PODATKE ZA RAZLIČNE KALKULACIJE, NAJAVO, POGODBE. KOORDINIRA IN USKLAJUJE RAZPORED PEDAGOŠKEGA DELA Z UČITELJI, ASISTENTI IN SODELAVCI. SKRBI ZA OBJAVO IN RAZPOREDE PREDAVANJ, VAJ IN IZPITOV IN GOVORILNIH UR PEDAGOŠKIH DELAVCEV.KOMUNICIRA IN USKLAJUJE DELO NA DISLOCIRANIH LOKACIJAH. POSREDUJE INFORMACIJE TELEFONIČNO, OSEBNO, PREKO POŠTE IN ELEKTRONSKE POŠTE. IZDAJA IN KONTROLIRA POTNE NALOGE IZVAJALCEM PEDAGOŠKEGA PROCESA. VNOS PODATKOV ZA IZVEDBO ŠTUDENTSKE ANKETE. ARHIVIRA DOKUMENTACIJO. ADMINISTRIRANJE SISTEMA ZA ELEKTRONSKO PODPORO IN SVETOVANJE ASISTENTOM IN PROFESORJEM. PRIPRAVLJA VSE PODATKE ZA SESTAVO URNIKA PEDAGOŠKEGA PROCESA ZA REDNI ŠTUDIJ, PREDMETNIKE, ŠTUDIJSKI KOLEDAR, SKUPAJ S KADROVSKO SLUŽBO PRIPRAVLJA NAJAVO PEDAGOŠKEGA PROCESA. IZDELUJE URNIKE IN SKRBI ZA NEMOTEN POTEK CELOTNEGA PEDAGOŠKEGA PROCESA (REDNI IN IZREDNI ŠTUDIJ VSEH STOPENJ). SODELUJE V DELOVNIH IN STALNIH KOMISIJAH ORGANOV UM IN ČLANICE OZ. DRUGE ČLANICE. NADOMEŠČA SODELAVCE IN NADREJENEGA V NJEGOVI ODSOTNOSTI (PO POOBLASTILU). SODELUJE PRI LETNI IN DRUGIH INVEN, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, nemški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, Opravljen strokovni izpit iz Zakona o splošnem upravnem postopku (ZUP), zaposlitev za določen čas s polnim delovnim časom za čas od 01. 09. 2015 do 31. 12. 2016

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung