Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Buchhalter

Aufgabenbereich:

KNJIGOVODJE IN STROKOVNI SODELAVCI V RAČUNOVODSTVU, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, SODELOVANJE PRI VODENJU ANALITIČNEGA KNJIGOVODSTVA TER IZVAJANJE VSEH POTREBNIH KONTROL, SODELOVANJE PRI PRIPRAVLJANJU MEDLETNIH IN LETNIH RAČUNOVODSKIH IZKAZOV, POROČIL, OBRAČUNOV, PODATKOV IN INFORMACIJ ZA ZUNANJE IN NOTRANJE UPORABNIKE, VODENJE KNJIGOVODSTVA POVEZANIH DRUŽB, SODELOVANJE Z ZUNANJIMI INSTITUCIJAMI, PRIPRAVLJANJE STROKOVNIH PODLAG IN NAVODIL, SPREMLJANJE NOVOSTI NA DELOVNEM PODROČJU IN NJIHOVA IMPLEMENTACIJA, PREDLAGANJE IN UVAJANJE NOVIH METOD, TEHNIK, NAČINOV IN POSTOPKOV DELA, SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Zahtevana funkcionalna znanja/usposobljenosti: poznavanje slovenskih računovodskih standardov in mednarodnih standardov računovodskega poročanja; Željena funkcionalna znanja/usposobljenosti: poznavanje bančnega in/ali zavarovalniškega poslovanja; Raven in vrsta strokovne izobrazbe ter zahtevane delovne izkušnje: 16201, 16202, 16203, 16204 ekonomske smeri ali druge ustrezne smeri in 3 leta delovnih izkušenj s področja računovodstva ali 16101, 16102 ekonomske smeri ali druge ustrezne smeri in 6 let delovnih izkušenj s področja s področja računovodstva. DRUGO: ob zaposlitvi se zahteva potrdilo o nekaznovanosti, za tista kazniva dejanja, ki jih kot negativni pogoj za zasedbo delovnega mesta, opredeljuje pozitivna bančna zakonodaja, za pridobitev bančne licence in ZGD.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung