Arbeitsort: Slowenien, Jugovzhodna Slovenija
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: keine Spezifikation
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 2

Berufsfeld

Sonstige Handwerksberufe
   Textil- und Bekleidungsberufe
        Schneider und Hutmacher

Aufgabenbereich:

ŠIVILJEC, Določen čas, 8 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, ŠIVANJE IZDELKOV PROIZVODNEGA PROGRAMA, KONTROLIRANJE KAKOVOSTI SVOJEGA DELA IN PREDHODNE OPERACIJE, OPOZARJANJE NA KAKOVOST KROJENIH DELOV IN POMOŽNEGA MATERIALA, UREJANJE DELOVNEGA MESTA, SKRB ZA DELOVNE PRIPRAVE IN NAPRAVE IN UREJANJE OKOLICE DELOVNEGA MESTA, DOSLEDNO UPOŠTEVANJE NOTRANJIH IN ZUNANJIH PREDPISOV IN NAVODIL ZA DELO, OBČASNO OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO NALOGU NADREJENEGA, hrvaški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung