Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Zoll- und Steuerfachkräfte der öffentlichen Verwaltung
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

STROKOVNI SODELAVEC ZA PRIPRAVO POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, SPREMLJANJE RAZPISOV PREKO URADNEGA LISTA, PRIPRAVA RAZPISNIH DOKUMENTACIJ, ANALIZIRANJE RAZPISNIH POGOJEV, SPREJEMANJE NAROČIL., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje zelo dobro, Kandidat mora biti izredno natančen in sposoben slediti pisnim navodilom brez napak. Pomembno je, da pri delu kritično razmišlja. Zaželeno je poznavanje ZJN. Obvezno je znanje Word-a in Excel-a. Poleg obvladovanja dokumentacij, delo obsega tudi sprejem in vnos naročil. Prednost je dobro poznavanje splošnih prehrambenih izdelkov. Redno delo za določen čas z možnostjo za nedoločen čas.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures