Arbeitsort: Slowenien, Jugovzhodna Slovenija
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Technische und kaufmännische Handelsvertreter

Aufgabenbereich:

KOMERCIALIST ZA PRODAJO IN NABAVO, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, PRIDOBIVANJE NOVIH STRANK, NOVIH POSLOV, VZDRŽEVANJE OBSTOJEČIH KLJUČNIH STRANK, PRODAJNE IN POPRODAJNE AKTIVNOSTI, ANALIZIRANJE POTENCIALNIH POSLOV, STRANK IN TRŽIŠČA, VODENJE IN RAZVOJ PROJEKTOV S PODROČJA PRODAJE IN PROJEKTOV V ZVEZI S POSPEŠEVANJEM PRODAJE., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, VSAJ 3 LETA IZKUŠENJ V PRODAJI, PRODAJNE VEŠČINE,SAMOSTOJNOST, PROAKTIVNOST.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures