Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Technische und kaufmännische Handelsvertreter

Aufgabenbereich:

SKRBNIK KLJUČNIH KUPCEV, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, DELOVNO MESTO ZAHTEVA PRIPRAVO, ORGANIZACIJO, IZVEDBO, TRŽENJE IN MARKETING STROKOVNIH IZOBRAŽEVALNIH PROGRAMOV, KI VKLJUČUJE PRIPRAVO VIZIJE RAZVOJA IZOBRAŽEVALNIH PROGRAMOV, STRATEGIJO, FINANČNO PROJEKCIJO IN REDNO POROČANJE., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, Želimo zaposliti osebo, ki ima razvite komunikacijske veščine in kompetence potrebne za uspešno in učinkovito delo na področju izobraževanja (pravilen pristop do predavateljev in udeležencev, korekten odnos, motiviranost). Izkušnje na področju izobraževalnih aktivnostih, kreativnost in motiviranost za doseganje čim boljših rezultatov so obvezne. Oseba naj bo pripravljena na občasno povečan obseg dela. Delo je za nedoločen čas s 3 mesečnim poskusnim delom.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung