Arbeitsort: Slowenien, Savinjska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Nicht-wissenschaftliche Krankenpflege- und Geburtshilfefachkräfte
        Krankenschwestern/-pfleger

Aufgabenbereich:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (BOLJ ZAHTEVNA DELA), Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, UREJANJE AMBULANTNE DOKUMENTACIJA, REDNO POTRJEVANJE KZZ IN VNOS NOVO SPREJETIH STANOVALCEV, SKRB ZA REDNO PREDPISOVANJE TERAPIJE KRONIČNIM BOLNIKOM IN VPISOVANJE KATEGORIJE ZDRAVSTVENE NEGE V KARTOTEKE, NABAVA IN NAROČANJE ZDRAVIL IZ LEKARNE, VZDRŽEVANJE DEPOJA ZDRAVIL V AMBULANTI, PRIPRAVA NAROČILA POTREBNIH DELOVNIH PRIPOMOČKOV IN MATERIALOV ZA NEGO STANOVALCEV, ASISTENCA ZDRAVNIKU PRI PREISKAVAH IN DIAGNOSTIČNIH POSTOPKIH STANOVALCEV V AMBULANTI IN NA ODDELKU, IZVAJANJE ZAHTEVNIH MEDICINSKO TEHNIČNIH POSEGOV PO NAROČILU ZDRAVNIKA, IZPOLNJEVANJE OBRAZCEV, HRAMBA IN RAČUNALNIŠKO VODENJE DOKUMENTACIJE STANOVALCEV, ŠTEVILČNO USKLAJEVANJE DIETNE PREHRANE MED ODDELKOM IN KUHINJO, PO POTREBI IZVAJANJE IN SODELOVANJE PRI ZDRAVSTVENI NEGI IN PRI ZAGOTAVLJANJU OSNOVNIH ŽIVLJENJSKIH AKTIVNOSTIH, PO POTREBI ODVZEM MATERIALA ZA LABORATORIJ, PREVOZ IN SPREMSTVO STANOVALCEV IZVEN ZAVODA, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung