Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Biowissenschaftliche und Gesundheitsfachkräfte
   Nicht-wissenschaftliche Krankenpflege- und Geburtshilfefachkräfte
        Krankenschwestern/-pfleger

Aufgabenbereich:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (BOLJ ZAHTEVNA DELA), Določen čas oz. 18.04.2016, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE PROCESA ZDRAVSTVENE NEGE PACIENTOV II. IN III. KATEGORIJE ZAHTEVNOSTI IN SODELOVANJE V PROCESU ZDRAVLJENJA V OKVIRU ZDRAVSTVENEGA TIMA, IZVAJANJE MANJ ZAHTEVNIH IN SODELOVANJE PRI IZVAJANJU ZAHTEVNEJŠIH DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSEGOV IN POSTOPKOV, PRIPRAVA IN SPREMLJANJE PACIENTA NA DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKE POSEGE IN POSTOPKE, SODELOVANJE PRI SPREJEMU PACIENTA IN PRI PRIPRAVI NAČRTA ZDRAVSTVENE NEGE, DAJANJE ZDRAVSTVENO VZGOJNIH NASVETOV PACIENTOM IN SVOJCEM, MENTORSTVO DIJAKOM, PRIPRAVNIKOM., urejevalniki besedil - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT. ZDRAVSTVENI TEHNIK.

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures