Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben
Anzahl der Arbeitsplätze: 1

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Buchhalter

Aufgabenbereich:

STROKOVNI SODELAVEC ZA RAČUNOVODSKE IZRAČUNE IN PRIKAZE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, -RAČUNOVODSKO IN KNJIGOVODSKO POSLOVANJE, IZSTAVLJANJE,SPREMLJANJE,OBRAČUNAVANJE IN ARHIVIRANJE PRODAJNE IN NABAVNE DOKUMENTACIJE, KOMERICALNO-FINANČNO VODENJE SKLENJENIH POSLOV, SPREMLJANJE STROŠKOV IN IZDELAVA POKALKULACIJ, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE VSEH FINANČNO-RAČUNOVODSKIH DEL ZA POTREBE PODJEJTA IN VODSTVA, SAMOSTOJNA IZDELAVA BILANC, ZAKLJUČNEGA RAČUNA, DAVČNEGA OBRAČUNA, SODELOVANJE PRI IZDELAVI LETNEGA POSLOVNEGA NAČRTA, -VODENJE MATERIALNIH EVIDENC, IZDELAVA MESEČNIH RAČUNOVODSKIH IZKAZOV ZA INTERNE POTREBE, NADZOR, PLANIRANJE IN UPRAVLJANJE DENARNIH TOKOV-OBVLADOVANJE LIKVIDNOSTI IN ZAGOTAVLJANJE PLAČILNE SPOROSOBNOSI, KOMUNIKACIJA S FINANČNIMI INSTITUCIJAMI, OBVLADOVANJE IN PRIPRAVA POROČIL ZA RAZNE NAMENE (BS, AJPES, SURS, DURS,BANKE, INTERNE POTREBE), PRIPRAVA FINANČNEGA PLANA IN ANALIZ PODJEJTA, SPREMLJANJE ZAKONODAJE IN RAČUNOVODSKIH PREDPISOV, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, hrvaški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, nemški jezik razumevanje dobro, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, -delovne izkušnje na področju knjigovodenja, računovodenja in kotrolinga, dobro poznavanje knjiženja, obračuna DDV, zključnih računov in bilanc, odlično poznavanje predpisov in zakonodaje na delovnem področju, računovodskih standardov, davčne zakonodaje, knjigovodstva ter višje oblike knjigovodskih aktivnosti, visoka raven uporabe osebnega računalnika, predvsem excel-a, prednost je poznavanje programa VASCO, samostojnost pri delu, fleksibilnost, kreativnost, odlične organizacijske sposobnosti, urejenost, natančnost, prednost bodo imeli kandidatje z izkušnjami v proizvodnjem podjetju, dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung

Anforderungen

source: https://www.ec.europa.eu/eures