Arbeitsort: Slowenien, Spodnjeposavska
Vertragsart: befristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

POSLOVNI SEKRETAR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, ZAGOTAVLJA IN VODI ADMINISTRATIVNO-TEHNIČNO DELO ZA POTREBE ORGANIZCIJSKE ENOTE. SKRBI ZA KAKOVOSTNO POSREDOVANJE INFORMACIJ CELOTNE ORGANIZACIJSKE ENOTE. PRIPRAVLJA GRADIVA ZA SEJE ORGANIZACIJSKE ENOTE, GRADIVO ZA SEJE POSLOVODNEGA ODBORA ČLANICE, VODI EVIDENCO SEJ IN SAMOSTOJNO SESTAVLJA ZAPISNIKE. VODI POSLOVNO KORESPONDENCO (SPREJEM IN RAZPOŠILJANJE POŠTE, VODENJE DELOVODNIKA ODPOSLANE POŠTE, SESTAVLJANJE POSLOVNIH DOPISOV, PREPISI STROKOVNIH IN ZNANSTVENIH TEKSTOV, URADNI OBRAZCI, RAZNI SKLEPI IN DRUGI DOKUMENTI), RAZVRŠČA DOKUMENTARNO GRADIVO,ARHIVIRA IN VARUJE CELOTNO DOKUMENTACIJO S PODROČJA DELA ORGANIZACIJSKE ENOTE. VODI KLASIČNI ROKOVNIK AKTIVNOSTI ORGANIZACIJSKE ENOTE. PRIPRAVLJA POTNE NALOGE, VODI EVIDENCO VSEH SLUŽBENIH POTOVANJ IN PRIPRAVLJA MESEČNA POROČILA O SLUŽBENIH POTOVANJIH. SKRBI ZA IZDAJANJE NAROČILNIC, VODI EVIDENCO RAČUNOV, IZVAJA KONTROLO RAČUNOV, IZSTAVLJA RAČUNE PO DELOVNIH NALOGIH, SKRBI ZA INTERNE PREKNJIŽBE. SODELUJE PRI PRIPRAVI PRIJAVNE DOKUMENTACIJE OB RAZPISIH MINISTRSTEV (OPREMA, PROJEKTI, PROGRAMI, MLADI RAZISKOVALCI, MONOGRAFIJE, SESTANKI, ZBORNIKI). SODELUJE PRI PRIPRAVI IN IZVEDBI SEMINARJEV, POSVETOVANJ, STROKOVNIH SREČANJ TER SKRBI ZA REPREZENTANCO, ZA REZERVACIJO PROSTOROV ZA SEJE. SODELUJE V DELOVNIH IN STALNIH KOMISIJAH ORGANOV UM IN ČLANICE OZ. DRUGE ČLANICE. NADOMEŠČA SODELAVCE IN NADREJENEGA V NJEGOVI ODSOTNOSTI (PO POOBLASTILU). SODELUJE PRI LETNI IN DRUGIH INVENTURAH. OPRAVLJA DRUGA SORODNA DELA PO NALOGU NADREJ, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, opravljen strokovni izpit iz Zakona o splošnem upravnem postopku (ZUP). Druga zahtevana znanja: računalniška znanja: MS Windows, Word, Excel, internet, e-pošta, poznavanje pisarniškega poslovanja, obvladovanje strojepisja. Delovne izkušnje s področja administrativnega in tehničnega dela, dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung