Arbeitsort: Slowenien, Gorenjska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz (Vollzeit)

Benötigte Ausbildung: Odborné vzdelávanie a príprava / Učňovská príprava
Angebotener Lohn: 1,000.00 EUR / monatlich
Anzahl der Arbeitsplätze: 3

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Vermittler gewerblicher Dienstleistungen und Handelsmakler
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

POSREDNIKI ZA POSLOVNE STORITVE, D. N., poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, ZA NAŠ SPLETNI PORTAL WWW.POZANIMAJ.SE, IŠČEMO KANDIDATE, KI BI BILI PRIPRAVLJENI SPREJETI IZZIV KOT, TRŽNIK SPLETNEGA PROSTORA. IŠČEMO ZAGRETE IN SPOSOBNE MLADE LJUDI, Z INTERESOM POSTATI USPEŠEN TRŽNIK. PRIČAKUJEMO KOMUNIKATIVNOST, UREJENOST, VZTRAJNOST, ODGOVORNOST IN POZITIVNO NARAVNAN ODNOS DO DELA. DELO JE VEČINOMA SAMOSTOJNO, POTEKA PA PO ŽELJI TRŽNIKA, KAR MU BOLJ ODGOVARJA. LAHKO SE TRŽI PO SISTEMU TELEFONSKEGA MARKETINGA, ALI PA TERENSKO Z OBISKOM PODJETNIKOV. VAŠA NALOGA JE ISKANJE IN KOMUNIKACIJA Z NOVIMI POSLOVNIMI PARTNERJI, IZ RAZLIČNIH PODROČIJ PONUDB STORITEV IN IZDELKOV ( OBRTNIKI, TRGOVINA, GOSTINSTVO, WELLNESS, KOZMETIKA, SPLETNA PRODAJA, TURIZEM,…). CILJ VAŠEGA DELA JE SKLEPANJE NAROČNIŠKIH POGODB S PARTNERJI ZA POSLOVNO SODELOVANJE. IZBRANI KANDIDATI BODO ŠLI NAJPREJ SKOZI ŠOLANJA PO PROGRAMU IZOBRAŽEVANJE NA DELOVNEM MESTU IN V KOLIKOR BO KANDIDAT USPEŠNO OPRAVIL IZOBRAŽEVANJE, BO POSTAL DEL TIMA, DOBIL BO STIMULATIVNO PLAČILO GLEDE NA USPEŠNOST, POMOČ IN PODPORO ZANESLJIVE EKIPE, DOBIL PRILOŽNOST SODELOVANJA V RAZVOJU INOVATIVNEGA SPLETNA MARKETINGA IN RAZVOJU REGIONALNE MREŽE. TOREJ, ČE STE SAMOSTOJNI, SAMOZAVESTNI, KOMUNIKATIVNI, VZTRAJNI IN UŽIVATE V FLEKSIBILNEM DELU, KI JE USMERJENO K REZULTATOM, POTEM STE PRAVI KANDIDAT/KA ZA TO DELO., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung