Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Teilzeit

Benötigte Ausbildung: Vyššie vzdelanie, vrátane vysokoškolského
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Wissenschaftliche Lehrkräfte
   Primar- und Vorschulbereiche
        Primarbereiche

Aufgabenbereich:

UČITELJ ŠPORTNE VZGOJE V OSNOVNI ŠOLI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , skrajšan delovni čas, 10 ur, (A) IZVAJANJE POUKA IN DRUGIH OBLIK ORGANIZIRANEGA DELA Z UČENCI, (B) VSEBINSKO IN METODIČNO PRIPRAVO NA POUK, (C ) PRIPRAVO DIDAKTIČNIH PRIPOMOČKOV, (D) POMOČ UČENCEM S POSEBNIMI POTREBAMI, (E) VZGAJANJE UČENCEV ZA OBČE DRUŽBENE VREDNOTE, (F) NALOGE RAZREDNIKA, (G) VODENJE PEDAGOŠKE DOKUMENTACIJE, (H) ZBIRANJE IN OBDELAVO PODATKOV V ZVEZI Z OPRAVLJANJEM VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA IN DRUGEGA DELA, (I) PREVERJANJE IN OCENJEVANJE ZNANJA, (J) SODELOVANJE V STROKOVNIH ORGANIH ŠOLE, (K) SODELOVANJE S STARŠI, DRUGIMI USTANOVAMI IN ORGANIZACIJAMI, (L) STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE IN IZPOPOLNJEVANJE, (M) MENTORSTVO UČENCEM, (N) MENTORSTVO PRIPRAVNIKOM, (O) SODELOVANJE S ŠOLAMI IN VISOKOŠOLSKIMI ZAVODI, KI IZOBRAŽUJEJO STROKOVNE DELAVCE, (P) UREJANJE KABINETOV, ZBIRK, ŠOLSKIH DELAVNIC, TELOVADNIC, IGRIŠČ, NASADOV IPD., (R) ORGANIZIRANJE KULTURNIH, ŠPORTNIH IN DRUGIH SPLOŠNO KORISTNIH IN HUMANITARNIH AKCIJ, PRI KATERIH SODELUJEJO UČENCI., urejevalniki besedil - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Strokovni izpit iz področja šolstva, socialnopedagoška dokvalifikacija (IZVAJANJE SPECIALNO-PEDAGOŠKE IN SOCIALNO-PEDAGOŠKE POMOČI OTROKOM IN MLADOSTNIKOM S PRIMANJKLJAJI NA POSAMEZIH PODROČJIH UČENJA TER S ČUSTVENIMI IN VEDENJSKIMI TEŽAVAMI), dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung