Arbeitsort: Slowenien, Koroška
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Finanz- und Verkaufsfachkräfte
        Immobilienmakler

Aufgabenbereich:

UPRAVNIK NEPREMIČNIN, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, VZDRŽEVANJE OBJEKTA, SKRB ZA UREDITEV OKOLICE DOMA, SERVISIRANJE STROJEV IN NAPRAV, IZVAJANJE PLANIRANIH IN TEKOČIH VZDRŽEVALNIH DEL, REDNO PREGLEDOVANJE DOMSKEGA INVENTARJA IN OPRAVLJANJE SPROTNIH MANJŠIH POPRAVIL, PRODAJA TRGOVSKEGA BLAGA, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, SREDNJA TEHNIČNA ŠOLA - V. STOPNJA. IZKUŠNJE PRI VZDRŽEVANJU OBJEKTOV IN S TEHNIČNIMI ORODJI, SMISEL ZA DELO S STROJI, NAPRAVAMI IN ORODJI, ROČNE SPRETNOSTI, POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI, NA VLOGO PRIPIŠITE SVOJ E-NASLOV

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung