Arbeitsort: Slowenien, Podravska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Zoll- und Steuerfachkräfte der öffentlichen Verwaltung
        Anderweitig nicht genannt

Aufgabenbereich:

REFERENT ZA JAVNOUPRAVNE ZADEVE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, VIŠJI REFERENT V ODDELKU ZA UPRAVNE NOTRANJE ZADEVE; VODENJE PREDPISANIH EVIDENC IN PRIPRAVA INFORMACIJ, IZDAJANJE POTRDIL IZ ZAHTEVNIH EVIDENC, VODENJE ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKOV NA PRVI STOPNJI, OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, dodatni pogoji: opravljen ustrezen strokovni izpit iz upravnega postopka, opravljeno usposabljanje za imenovanje v naziv, preizkus znanja po Zakonu o prekrških. Več informacij najdejo kandidati na portalu ministrstva za javno upravo - javni natečaj DM 61, oddaja prostih delovnih mest, dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung