Arbeitsort: Slowenien, Podravska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Nadstavbová odborná technická príprava
Angebotener Lohn: keine Angaben

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

STROKOVNI SODELAVEC ZA KOORDINACIJO PROJEKTOV, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, ZBIRANJE, EVIDENTIRANJE IN DOKUMENTIRANJE PODATKOV O STANJU STANOVANJSKEGA FONDA, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI STROKOVNIH PODLAG ZA PLANIRANJE REDNEGA IN INVESTICIJSKEGA VZDRŽEVANJA OZIROMA PRENOVE STANOVANJ IN STANOVANJSKIH HIŠ, EVIDENTIRANJE ZAHTEV ZA INTERVENTNO VZDRŽEVANJE IN PRIPRAVA STROKOVNIH PODLAG ZA ODLOČITVE (OCENA UPRAVIČENOSTI IN NUJNOSTI PREDVIDENIH VZDRŽEVALNIH DEL), KOORDINACIJA, TEHNIČNI IN FINANČNI NADZOR NAD IZVAJANJEM PLANA VZDRŽEVALNIH DEL, KI GA PO POOBLASTILU IZVAJA UPRAVNIK, SAMOSTOJNO VODENJE POSAMEZNIH PROJEKTOV INVESTICIJSKIH IN VZDRŽEVALNIH DEL, DELA POVEZANA Z UPRAVLJANJEM V STANOVANJIH IN OSTALA OPRAVILA, POVEZANA Z INVESTICIJAMI IN VZDRŽEVANJEM STANOVANJSKEGA FONDA SKLADA., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung