Arbeitsort: Slowenien, Osrednjeslovenska
Vertragsart: unbefristet Arbeitsplatz, Vollzeit

Benötigte Ausbildung: Stredoškolská odborná technická príprava

Berufsfeld

Sonstige fachkräfte (mittlere qualifikationsebene)
   Verwaltungsfachkräfte
        Verwaltungssekretäre und verwandte Fachkräfte

Aufgabenbereich:

VODJA PISARNE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE IN VODENJE RAČUNOVODSKIH DEL IN PRIPRAVA DOKUMENTOV ZA ZUNANJE RAČUNOVODSTVO, IZVAJANJE KADROVSKE SLUŽBE, VODENJE NABAVNE SLUŽBE ZA POSAMEZNE KLJUČNE DOBAVITELJE, UREJANJE PLAČILNEGA PROMETA IN POTNIH NALOGOV, POMOČ PRI IZVAJANJU PRODAJNIH IN TRŽNIH AKTIVNOSTI, ADMINISTRACIJSKA DELA. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, VI. ali VII. stopnjo izobrazbe ekonomske smeri, Izpit B kategorije, Zaželene 3–letne izkušnje na enakem ali sorodnem področju , Poznavanje računovodskih pravil in zakonov s področja računovodstva, Odlično poznavanje Windows okolja in Office orodij, Znanje in predhodne izkušnje za delo z vsaj enim ERP in CRM orodjem, Odlično znanje angleškega jezika in zaželeno znanje nemškega in italijanskega jezika, samoiniciativnost, organiziranost, natančnost, komunikativnost s strankami, samostojnost, voljo do dela , dopoldan

Arbeitszeit:

  • Ohne Arbeitszeitbestimmung