Miejsce pracy: Polska, Dolnośląskie
Rodzaj umowy o pracę: na pełny etat

Wymagane wykształcenie: żadne specyficzne
Oferowana płaca: 12.5 PLN / na godzinę
Liczba miejsc: 2

branża

Pracownicy obsługi biurowej

ZAKRES PRACY:

Zakres obowiązków: j.w. Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - konieczne; średnie ogólnokształcące - pożądane - uprawnienia: książeczka sanepidowska - pożądane - pozostałe: Wymagania: wykształcenie minimum podstawowoe, preferowane średnie, odpowiedzialność, zaangażowanie, nastawienie na klienta, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana aktualna książeczka Sanepidu, ale nie jest konieczna, odpowiedzialność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność od zaraz, także do pracy w weekendy (warunek konieczny). Obowiązki: obsługa klientów wykładanie towaru, dbanie o ekspozycję , prace porządkowe na dziale mięso/wędliny/sery. Pracodawca oferuje: pracę od zaraz na pełen etat stawkę 12,50 zł brutto/godz., szkolenia, miłą i partnerską atmosferę pracy, zatrudnienie na dłuższy okres. Praca we Wrocławiu-Krzyki. Umowa z agencją pracy tymczasowej JOBHOUSE Sp. z o.o. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania proszone są o przesłanie cv na adres warszawa@jobhouse.pl z nr ref. SPRZED/TRAD/PIP/WRO Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Czas pracy:

  • Bez określenia czasu pracy

Wymagania

source: https://www.ec.europa.eu/eures