Miesto práce: Polsko, Dolnośląskie
Druh pracovnej zmluvy: na plný úväzok

Požadované vzdelanie: žiadne špecifické
Ponúkaný plat: 780.00 PLN /
Počet miest: 10

pracovná oblasť

Robotníci v poľnohospodárstve a rybolove
   Pomocní a nekvalifikovaní robotníci
        Poľnohospodárstvo

NÁPLŇ PRÁCE:

Zakres obowiązków: Praca w gospodarstwie rolnym polegająca na robotach przy pielęgnacji truskawek i malin oraz przy zbiorze owoców, praca w różnych godzinach uzależniona od warunków atmosferycznych, dojazd do pracy we własnym zakresie, praca około 60 godzin w miesiącu, dyspozycyjność w godzianch 5.00-12.00, umowa zlecenie z odprowadzeniem składek na ubezpieczenie społeczne, oferta dostępna w sali D Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - pożądane; zasadnicze zawodowe - pożądane; gimnazjalne - pożądane - inne zawody: Pomocniczy robotnik polowy, staż: 3 miesięcy - konieczne - pozostałe: Wykształcenie bez znaczenia, min. 3 miesiące stażu jako robotnik polowy, dyspozycyjność do pracy w godzianch 5-12 w zależnosci od potrrzeb Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: - - języki aplikowania: polski

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času

Požiadavky

source: https://www.ec.europa.eu/eures