Miesto práce: Polsko, Dolnośląskie
Druh pracovnej zmluvy: na plný úväzok

Požadované vzdelanie: žiadne špecifické
Ponúkaný plat: 12 PLN / na hodinu
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Administratívni pracovníci

NÁPLŇ PRÁCE:

Zakres obowiązków: Praca polega na realizacji dostaw produktów RTV i AGD do Klientów. Praca na umowę zlecenie, po 10 h dziennie, 5 dni w tygodniu w godz. 10:00-18:00/20:00. Wynagrodzenie dniówka 120 zł brutto, 12 zł brutto/godz. Kontakt kandydatów z pracodawcą: Magdalena Ostrowicz 510-020-742. Informacja o ofercie w sali B, F Wymagania: - wykształcenie: podstawowe - konieczne; zasadnicze zawodowe - pożądane - inne zawody: Pozostali robotnicy pracujący przy przeładunku towarów - konieczne - pozostałe: 1) wykształcenie:b/z 2)staż pracy: b/z 3) umiejętność: - chęci do pracy - sprawność fizyczna - mile widziane prawo jazdy kat. B (wymóg niekonieczny) - wysoka kultura osobista Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: cv - języki aplikowania: polski

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času