Miesto práce: Polsko, Wielkopolskie
Druh pracovnej zmluvy:

Požadované vzdelanie: žiadne špecifické
Ponúkaný plat: 3,000.00 PLN /
Počet miest: 16

pracovná oblasť

Odborníci v oblasti výpočtovej techniky, strojárstva a vedy
   Výpočtová technika
        Programátori

NÁPLŇ PRÁCE:

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów, sprawne, rzetelne wypełnianie wniosków Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: rolnicze - pożądane; wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - pożądane - umiejętności: PRAWO JAZDY KAT. B - konieczne; ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - konieczne - pozostałe: Praca na terenie powiatu (województwa), pracodcawca poszukuje 16 pracowników - po jednym na każde województwo. Wymagany jest własny samochód. Sposób aplikowania: - wymagane dokumenty: Osoby zianteresowane powyższą ofertą proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail: praca@agropartner24.pl - języki aplikowania: polski

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času