Miesto práce: Slovinsko, Koroška
Druh pracovnej zmluvy: na dobu určitú, plný úväzok

Požadované vzdelanie: Stredoškolská odborná technická príprava
Ponúkaný plat: Neuvedené
Počet miest: 1

pracovná oblasť

Obsluha stacionárnych zariadení a montážni robotníci

NÁPLŇ PRÁCE:

KONTROLOR KOVINSKIH IZDELKOV, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE ULTRAZVOČNE KONTROLE PROFILOV, IZVAJANJE KONTROLE NA ZAMENJAVO MATERIALOV S SPEKTOMETROM, IZVAJANJE KONTROLE PALIC NA KONTROLNI LINIJI (Z RAZLIČNIMI METODAMI), IZVAJANJE KONTROLE DIMENZIJ, OBLIKE IN TRDOTE, ROBKANJE PALIC NA ROBKALNEM STROJU, ADJUSTIRANJE PALIC NA KONTROLNI LINIJI, IZLOČANJE IN OZNAČEVANJE NESKLADNIH PROIZVODOV, IZPOLNJEVANJE IN VODENJE DELOVNE DOKUMENTACIJE , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, pripravljenost opravljati delo v več izmenah, natančnost in zanesljivost, pripravljenost za nadaljnje izobraževanje (npr. tečaji za ultrazvočno merjenje in podobno)

Pracovný čas:

  • Bez zadania pracovného času